Динамо Киев си тръгна с точка от Италия и остави Интер последен в групата

00:09
Италианският шампион Интер не успя да победи на "Джузепе Меаца" състава на Динамо Киев. В срещата от група "F" на Шампионската лига двата тима поделиха точките като завършиха 2:2.

Резултата откриха гостите от Киев след попадение на Михалик в 4-а минута, което определено изненада формацията на Моуриньо. Все пак италианците стигнаха до изравняване благодарение на точния изстрел на Деян Станкович в 35-а минута. Радостта за италианците се оказа доста кратка, след като централния бранител Лусио си отбеляза автогол в 40-а минута, с което гостите отново излязоха напред в резултата. През втората част Интер успя да стигне до равенството с гол от съблекалните. Централния бранител Валтер Самуел се оказа в прегръдките на своите съотборници след като изравни резултата в 48-а минута.

Момчетата на Жозе Моуриньо все още нямат записана победа в групата и заемат последното 4-о място в нея с актив от 3 точки.

Интер - Динамо Киев - 2:2
0:1 - Михалик - 4 мин
1:1 - Стакович - 35 мин
1:2 - Лусио - 40 мин, автогол
2:2 - Самуел - 48 мин.

Интер: Сезар, Киву, Санети, Лусио, Самуел, Майкон, Камбиасо, Станкович, Мунтари, Снайдер, Ето\'о