Първият отбор на Литекс почива, дубълът падна от Славия

14:23
Понеделник е почивен ден за футболистите в първия отбор на Литекс, съобщиха от щаба на "оранжевите" на официалния сайт на клуба.

След победата с 1:0 над Славия ловчанлии проведоха възстановяване в неделя, след което треньорът Ангел Червенков ги пусна да отмарят до вторник.

Дублиращият отбор на Литекс не можа да продължи традицията на мъжкия и елитния юношески тим от уикенда и загуби с 0:1 от "белите" в "Овча купел".   Голът падна през второто полувреме. Разписа се Николай Петров от дузпа.

"След почивката бяхме разконцентрирани в сравнение с първото полувреме", заяви треньорът на дублиращия тим Петко Петков.

"Основната причина за нашата загуба обаче са пропуските пред вратата на противника", добави специалистът.