ФА погна Фърги

16:18
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън бе обвинен в "неприлично поведение" от Футболната Асоциация на Англия за коментарите си по адрес на рефера Алън Уайли след равенството 2:2 с тима на Съндърланд през този месец.

Шотландецът заяви в интервю след края на мача, че Уайли не е достатъчно добре подготвен физически и въпреки че Фъргюсън след това се извини на съдията, той бе обвинен днес от ФА. Босът на "червените дяволи" има време до 3 ноември да отговори на обвиненията, отправени към него от страна на ФА.

В случай, че бъде признат за виновен Фъргюсън ще получи сериозно наказание, тъй като е подронил авторитета на съдийската институция в английския футбол.