И Веско Минев пропуска Левски - Берое

16:58
Националът Веселин Минев най-вероятно ще пропусне домакинството на Берое в неделя, стана ясно днес, след като защитникът напусна тренировката на шампионите само след петнайсетина минути. Минев страдаше от лека контузия след мача на България с Кипър в събота. Въпреки това, той бе титуляр за националния отбор в победата срещу Грузия с 6:2 в сряда.

Явно обаче, контузията на левия защитник се е усложнила и той най-вероятно ще остане извън групата на Левски в предстоящия мач със "заралии".

Със сигурност Дарко Тасевски и Елин Топузаков също са аут за неделната среща. И двамата днес завъртяха няколко обиколки, докато съотборниците им се упражняваха с топка. От спортно-техническия щаб на "сините" се надяват двамата да са на линия за предстоящото гостуване на Ред Бул Залцбург от Лига Европа следващия четвъртък.