ПСЖ мачка без Меси, Неймар и Ди Мария (видео)

20:14

Пари Сен Жермен записа пета поредна победа в първенството от началото на сезона. Отборът на Маурисио Почетино нямаше никакви проблеми в домакинството си на новака Клермон и го победи с 4:0.

Андер Ерера се отличи с две попадения през първото полувреме. Килиан Мбапе вкара третия гол в мача в 55-ата минута, а след него се разписа и Идриса Гай.

Срещата бе дебют за Джанлуиджи Донарума с екипа на ПСЖ. Италианският вратар не допусна гол, но и нямаше много работа. Лионел Меси изгледа мача от трибуните на "Парк Де Пренс". Аржентинската звезда не бе в групата за срещата след мачовете си за националния отбор в световните квалификации. По същата причина двубоя пропуснаха и другите южноамериканци, като Неймар и Анхел Ди Мария.