Уест Хям остана извън топ 4 след равенство със Саутхямптън (видео)

19:22

Саутхямптън и Уест Хям Юнайтед завършиха наравно 0:0 на стадион "Сейнт Мери" в среща от четвъртия кръг на английската Висша лига. Водещият реализатор в литната дивизия до момента Микаел Антонио не успя да блесне за "чуковете" с гол, а вместо това получи червен картон.

След днешното реми лондончани излязоха от топ 4 на временното класиране.

Антонио беше отстранен за втори жълт картон в добавеното време, когато, амбициран да си върне загубената топка при една от последните атаки, влезе грубо в тялото на Муса Дженепо.

За Уест Хям това е второ поредни реми след двете победи на старта, а “светците” продължават да нямат успех. Домакините бяха на крачка от победен гол на два пъти в заключителните минути. В 80-ата изстрел на Армандо Броя срещна гредата, а в 90-ата отново той засече с глава, но Деклан Райс изчисти точно пред голлинията.

От новите попълнения на Уест Хям дебют записа само Никола Влашич. В четвъртък “чуковете” стартират в груповата фаза на Лига Европа с гостуване на Динамо Загреб.