Божинов заби четири контролни гола за едно полувреме

09:17
Българският нападател на Парма Валери Божинов заби четири гола за италианския си тим в контролата срещу скромния отбор на Форнова, спечелена с 10:0.

Бившият футболист на Манчестър Сити бе най-добрият на терена и вероятно е успял да убеди наставника си Франческо Гуидолин, че не трябва повече да търка пейката.

Валери се появи на терена през второто полувреме и само за 8 минути наниза три. Четвъртият си гол Божинов вкара в 84-а минута за крайното 10:0. Мороне (2), Аморузо, Ланзафаме и Джемаили отбелязаха останалите попадения за "дуковете".

След добрите си изяви се очаква българският нападател да започне титуляр в домакинския мач на Парма срещу Сиена през уикенда.