Боливия би немотивирана Бразилия в мач без значение

09:34
Вече класиралият се за Мондиал 2010 отбор на Бразилия загуби с 1:2 гостуването си на аутсайдера Боливия в световна квалификация от зона Южна Америка.

"Златистите", вероятно успокоени от факта, че играят мач без значение, се представиха слабо през първото полувреме.

Още в 10-а минута Оливарес откри за скромния тим на домакините. След това Марсело Мартинс от фаул в 31-а минута прониза Жулио Сезар за 2:0.

През втората част "кариоките" заиграха по-добре, но Боливия контролираше мача и не позволи на Бразилия да упражни тотален натиск. В средата на полувремето все пак Нилмар с глава намали резултата на 1:2. До края и домакините, и гостите изпуснаха по едно изгодно положение за гол.

Въпреки загубата, Бразилия запази 1-о си място в класирането благодарение на по-добрата си голова разлика от Парагвай.