Феномена с гол и пас при победа на Коринтианс

09:43
Бразилският магьосник Роналдо се отчете с гол и асистенция при победата с 2:1 на своя Коринтианс над Гремио у дома в мач от 29-я кръг на първенството.

Феномена бе точен за 1:0 в 10-а минута след далечен шут, а по-късно подаде на Елиас, който в 32-а удвои аванса на своите.

През втората част гостите намалиха на 1:2 в 68-а минута, но не успяха да стигнат до пълен обрат.

Голът на Роналдо бе неговият 19-и от 31 мача след завръщането му в Бразилия през февруари. Припомняме ви, че преди това Феномена отсъства от терените една година заради тежка контузия на коляното.