Барса загуби отново и изостава драматично в Ла Лига (видео)

09:03

Отборът на Барселона продължава да разочарова в Примера дивисион. В съботната вечер каталунците загубиха с 1:2 при гостуването си на Кадис и допуснаха четвърта загуба от едва десет изиграни мача.

Нещо повече – Лос кулес вече изостават с 12 точки от лидера Атлетико Мадрид, който е със същия брой мачове. Блаугранас играха беззъбо в атака, а в защита допуснаха детински грешки. Контролът върху топката никак не им помогна да застрашат вратата на новака, който се превръща "убиец" на гиганти, след като по-рано през сезона нокаутира и Реал Мадрид.

Тимът от Андалусия вкара ранно попадение в осмата минута, а в 63-ата Клеман Лангле подари втори гол за домакините. Шест минути преди втория гол на Кадис Барса стигна до равенство чрез автогол.

Това беше първа победа за Кадис у дома в Ла Лига от 2006 година насам. Барселона продължава да показва посредствен образ в Испания.