Адриано заби нови два, вече е лидер при голмайсторите

08:52
Бившият нападател на Интер Адриано, който преди няколко дни призна за слабостта си към чашката и нощния живот показа, че и на терена може да бъде поне толкова добър, колкото по дискотеките.

Таранът вкара и двата гола за своя Фламенго при победата с 2:0 в дербито срещу Флуминенсе от 27-я кръг на бразилския шампионат. Двубоят събра 83 000 души на "Маракана", а Адриано реши мача с попадения през второто полувреме.

В 51-а минута бразилецът получи пас в наказателното поле на съперника, финтира двама противникови защитници и с хубав шут по земя откри резултата. В 63-а нападателят бе изведен сам срещу вратаря на Флуминенсе и го преодоля за крайното 2:0.

Адриано оглави класирането при голмайсторите в шампионата с 15 попадения.