Милан отново се провали, Тоти възроди Рома срещу Наполи

17:56
Милан претърпя поредното си разочарование в Серия А от началото на новия сезон. "Росонерите" завършиха 1:1 при визитата си на предпоследния Аталанта, а двубоят може да се окаже последен за треньора на "червено-черните" Леонардо.

Симоне Тирибоки откри за своите в 21-а минута, а в 40-а Радванович бе изгонен за втори жълт картон. Милан стигна до равенството в 83-а с попадение на Роналдиньо.

Съперникът на ЦСКА в груповата фаза на Лига Европа Рома обърна у дома Наполи от 0:1 до 2:1.

Езекиел Лавеци откри за гостите в 25-а минута, но завърналият се след лечение на контузия капитан на "вълците" Франческо Тоти взе нещата в свои ръце. Принца на Рим първо изравни в 37-а минута, а в 63-а направи резултата 2:1 за домакините.

Лидерът Сампдория се препъна у дома и завърши 1:1 с новака Парма. Джанпаоло Пацини в 23-а минута откри за "моряците", но Галопа изравни 7 по-късно.

Съперникът на Левски в Лига Европа Лацио направи 0:0 с Фиорентина като гост.