Гол на Уесли Снайдер в продължението качи Интер на върха в Серия А

23:41
С гол на Уесли Снайдер в продължението, Интер победи Удинезе с 2:1 у дома в мач от 7-я кръг на Калчото и се качи на върха в класирането.

Деян Станкович откри за "нерадзурите" в 22-а минута. Пет по-късно обаче Антонио Ди Натале изравни. Резултатът остана непроменен до последната минута, когато Снайдер донесе изстрадания успех на шампионите.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

Интер: Сезар, Сантон, Лусио, Самуел, Киву, Камбиасо, Виера, Станкович, Милито, Ето’о

Удинезе: Ханданович, Бастам Кода, Домици, Лукович, Лоди, Д’Агостино, Инлер, Пепе, Флорес, Ди Натале

В другият мач от днес Бари и Катания завършиха 0:0.