Ботев и ЦСКА оставиха развръзката за реванша след нулево равенство под тепетата (видео)

23:27

Ботев (Пловдив) и ЦСКА завършиха наравно 0:0 в първия полуфинален сблъсък от турнира за Купата на България.

Първото полувреме бе равностойно, като и двата отбора пропуснаха изгодни положения да открият резултата и се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част ЦСКА тотално надигра своя съперник, като Али Соу на два пъти пропусна да отбележи чисти голови положения. С пропуски за червените се отличиха Кристиян Малинов и Тиаго Родригес. В 90-та минута играч на домакините получи втори жълт и респективно червен картон.

Следващият мач на ЦСКА е на 14 юни (неделя), когато на стадион "Българска армия" гостува Локомотив (Пловдив). Двубоят от последния XXVI кръг на редовния сезон е с начален час 21:00 часа.