Нов резил за Милан

23:46
Милан записа поредният си слаб мач за този сезон, губейки с 0:1 домакинството си на Цюрих от Шампионската лига.

"Росонерите" играеха добре в първите минути на срещата и диктуваха събитията на терена. В 10-а минута обаче Тихинен от гостите след корнер изненадващо откри резултата.

Това попадение подейства доста демотивиращо на домакините, които изглеждаха като заляти със студен душ.

Все пак Милан имаше своите шансове до края на срещата да стигне почти до точка, но положенията пред вратата на гостите бяха епизодични и в крайна сметка швейцарският шампион тържествува на "Сан Сиро".

Милан - Цюрих 0:1

0:1 Тихинен 10-а мин

Милан: Сторари, Абате, Янкуловски, Неста, Каладзе, Фламини, Пирло, Зеедорф, Амброзини, Индзаги, Пато

Цюрих: Леони, Кох, Барметлер, Тихинен, Рочат, Оконко, Аегертер, Гаич, Маргаираз, Волантен, Джурич