АЗ Алкмаар пропусна да победи Стандар Лиеж, белгийците вкарват в добавеното време

00:15
Отборът на АЗ Алкмаар пропусна да спечели победата срещу гостуващия тим на Стандарт Лиеж след като допусна изравнително попадение в добавеното време на срещата.

През първата част до попадение така и не се стигна, въпреки добрите положения, които се откриха и пред двата отбора. Три минути след началото на втората част резултатът бе открит. Голмайсторът на холандската Ере Дивизи Ел Хамдауи вкара за 1:0, след добра атака на домакините и удар в долния ляв ъгъл на вратата на белгийците. До самия край на срещата АЗ Алкмаар контролираха събитията на терена и се виждаха крайните победители, но в даденото от съдията продължение Траоре донесе точката за Стандарт, след като се възползва от дълго подаване на стража на белгийския тим и неразбирателство в защитата на холандците.