Де Роси спаси Рома срещу Катания в края

18:09
Съперникът на ЦСКА в груповата фаза на Лига Европа Рома завърши 1:1 като гост на Катания в мач от 6-я кръг в Серия А.

Вълците се спасиха в последната минута на срещата, когато Даниеле Де Роси изравни. Преди това Такаюки Моримото бе извел домакините напред в 22-а минута. В края Катания остана с 10 души на терена след червен картон на Делвекио.

Рома е на 8-а позиция с актив от 8 точки след две победи, два равни мача и две загуби. Головата разлика на "вълците", които в четвъртък посрещат ЦСКА пък е 12-12.

Съставите на двата отбора:

Катания: Андужар, Потенца, Капуано, Споли, Силвестре, Карбони, Изко, Биджианти, Моримото, Маскара, Рикуиту

Рома: Жулио Серджо, Рийзе, Касети, Бурдисо, Мексес, Де Роси, Пизаро, Перота, Бриги, Тоти, Вучинич