Хикс у дома за \"орлите\" преди Левски

17:58
Лацио се добра до равенство 1:1 срещу Палермо като домакин в среща от шестия кръг на Серия А.

Преди почивката "орлите", които в четвъртък ще се изправят срещу Левски в мач от Лига Европа, бяха по-добрият отбор на терена и тяхната звезда Мауро Сарате на два пъти шутира опасна към вратата на сицилианците. Баронио също можеше да отбележи, но удара му мина встрани от рамката на Сиригу.

През второто полувреме двата тима вдигнаха оборотите и опасностите започнаха да се редят пред двамата вратари.

В 75-а минута резервата Едисон Кавани стреля от границата на пеналта и направи безпомощен Муслера за 1:0 и по този начин сякаш бе предрешил съдбата на срещата в полза на гостите. Пет минути преди края Сарате получи хубав пас от Роки и с елегантен изстрел дари точка на домакините.

Лацио - Палермо 1:1

0:1 Кавани 75-а мин
1:1 Сарате 85-а мин