Ливърпул не сбърка срещу Кристъл Палас (видео)

19:47

Ливърпул  запази преднината си на върха в Премиър лийг, след като постигна много трудна победа с 2:1 над Кристъл Палас на "Селхърст Парк".

Мърсисайдци изиграха слабо за стандартите си първо полувреме, в което домакините дори отбелязаха гол в 42-рата минута. Попадението първоначално бе признато, но впоследствие бе отменено след намесата на ВАР заради нарушение в атака на Аю срещу Ловрен. Садио Мане откри резултата в 49-ата минута, но в 82-рата Уилфред Заха изравни. Ливърпул обаче за пореден път вкара късен победен гол, с който стигна до трите точки. Този път герой за тима на Юрген Клоп бе Роберто Фирмино, който се разписа в 85-ата минута.

Така Ливърпул увечеличи серията си без загуба в Премиър лийг на 30 поредни мача.