ЦСКА стигна до късен успех във Варна (видео)

19:41

ЦСКА София победи Черно море с 2:0 като гост в среща от 15-ия кръг на efbet Лига. „Армейците” стигнаха до късен успех след два гола в последните минути на резервата Кристиян Малинов и Али Соу. Първо българският национал се разписа в 88-та минута, а две по-късно гамбийският нападател оформи и крайния резултат със седмия си гол в първенството през сезона.

Двубоят на стадион „Тича” предложи както винаги много битка, но за сметка на това головите ситуации бяха малко. В самия край на първата част Рубен Пинто нацели гредата след плътен шут от дистанция. Мачът вървеше към нулево реми, когато появилият се минути по-рано Малинов отбеляза за гостите. В добавеното време Соу повтори упражнението за победата.

Така ЦСКА си върна на Черно море за загубата в началото на сезона с 1:3. В класирането столичани събират 28 точки на четвърто място, докато „моряците” са шести с 21.