Барса обърна Интер с два брилянтни гола на Суарес (видео)

00:06

Отборът на Барселона нанесе първа загуба за сезона на Интер, побеждавайки го с 2:1 на своя "Камп Ноу" в мач от груповата фаза на Шампионската лига.

Още в 3-ата минута гостите попариха съперника си. Лаутаро се справи с Клеман Лангле и с диагонален изстрел по земя прати топката в далечния ъгъл на вратата, пазена от Марк-Андре Тер Стеген.

В 57-ата минута съдията подмина претенции на Интер за дузпа за фаул срещу Стефано Сенси. Минута по-късно от границата на наказателното поле Суарес изравни за Барселона, засичайки с изумително воле центриране на резервата Артуро Видал.

Домакините повече търсеха победата и така в 85-ата минута стигнаха до нужния за тази цел гол. Тогава Меси си проправи път между съперникови играчи и подаде топката към Суарес, който навлезе в наказателното поле и с премерен шут се разписа за втори път в мача. До края гостите с нищо не показаха, че искат да избегнат загубата и така след последния съдийски сигнал трябваше да се примирят с нея.