Лудогорец за четвърти път в групите на Лига Европа! (видео)

23:20

Лудогорец направи 2:2 с Марибор в реванша от плейофите на Лига Европа и с две попадения на чужд терен влезе в групите за четвърти път в своята история.

Шампионите изиграха страхотно първо полувреме, като поведоха с 2:0. Марселиньо откри с фамозен гол в 17-ата минута, а Клаудио Кешерю удвои от дузпа в 26-ата минута.

След почивката домакините се върнаха в мача с два гола на Таварес в 65-ата минута и Ванкаш в 72-ата минута.

До края на мача Лудогорец игра стабилно и не позволи чисти положения пред Пламен Илиев.

В петък Лудогорец ще научи съперниците си в групите на Лига Европа.