Сити надви Фулъм с продължения, Марто Петров влиза като резерва

00:39
Титулярният състав на Манчестър Сити успя да преодолее резервите на Фулъм с 2:1 след продължения в третия кръг на турнира за Карлинг къп.

Гостите от Лондон шокиращо откриха резултата в 34-а минута с гол на унгареца Золтан Гера.

След почивката домакините се поокопитиха и Гарет Бари изравни само шест минути след началото на второто полувреме.

В 80-а минута Мартин Петров се появи на терена помогна насвоите съотборници на стигнат до победата в продълженията на редовното време.

Девет минути преди двата тима да започнат да си изпълняват дузпи,  новият капитан на "гражданите" Коло Туре вкара победното попадение за своя тим и класира Сити за следващата фаза на надпреварата.