Интер поведе в Серия \"А\" след успех над Наполи

23:44
Интер излезе начело във временното класиране след убедителна победа над гостуващия тим на Наполи. Самуел Ето`о откри резултата още във втората минута на срещата, а Диего Милито покачи на 2:0 само три минути по-късно.

След статично положение Лусио в 32-а минута направи нещата класически за "нерадзурите", а седем минути преди почивката Езекиел Лавеци върна едно попадение за южняците.

С този си успех Интер изпревари Ювентус и Сампдория с една точка. Дорианците днес паднаха от Фиорентина, докато "Старата госпожа" утре ще играе своя мач с Дженоа на стадио "Луиджи Ферарис".

Интер - Наполи - 3:1

1:0 Ето\'о - 2 мин
2:0 Милито - 5 мин
3:0 Лусио - 32 мин
3:1 Лавеци - 38 мин

Интер: Жулио Сезар, Киву, Лусио, Самуел, Майкон, Санети, Камбиасо,Станкович, Снайдер, Милито, Ето`о