Английски отбор ще спечели Шампионската лига

12:04
Потребителите на Winner.bg определиха като най-вероятно английски отбор да спечели трофея в Шампионската лига през настоящия сезон. Това стана в анкетата: Отбор от коя страна ще спечели Шампионска лига през този сезон?, в която своя глас дадоха общо 3185 души.

Според 50.3% от Вас един от четирите английски представителя в Шампионската лига Манчестър Юнайтед, Ливърпул, Челси или Арсенал ще спечели трофея през тази кампания.

38.1% от нашите потребители са на мнение, че отбор от Испания ще спечели най-престижната европейска клубна надпревара. Испанските тимове в турнира са Барселона, Реал Мадрид, Севиля и Атлетико Мадрид.

На трето място се нареждат италианските отбори, които са получили подкрепа от 7.7%. Представители на Италия в Шампионската лига са Милан, Интер, Ювентус и Фиорентина.

Едва 1.5% от Вас мислят, че тим от Германия ще спечели трофея през този сезон, а 0.3% дават шанс на клуб от Франция. Бундеслигата е представена от Байерн Мюнхен, Волфсбург и Щутгарт, а Лига 1 от тимовете на Бордо, Лион и Олимпик Марсилия.

1.0% от потребителите са на мнение, че отбор от друга старана ще спечели трофея, а също 1.0% са заявили, че не се интересуват от това кой ще спечели Шампионската лига.

\"\"

bacardy_breezer
23.09.2009 20:00

Барса , Челси и Юве са фаворитите за мен.Реал няма да стигне дори до 1/2 финал.Арсенал многократно са показвали ,че нямат нужното самочувствие и като че ли не си вярват ,че могат да покорят европейския връх -затова изключвам и тях.Юнайтед едва ли ще играе 3ти пореден финал , а и тази година ще са доста по-зле от предните два сезона.Пуул не ме впечетлява особено за момента.За Милан и Интер какво да кажа.Милан - никакъв шанс най-много 1/4 финал ,а Интер колкото и в добра форма да е винаги се дъни в европейските турнири.Юве са ми любимци и се надявам да ги видя на финала , но никак няма да е лесно с оглед на конкуренцията.Но няма нужда да гадаем ,времето си тече ,ще дойде май месец и ще разберем.Нека най-достойните са на финал . *smile*

Ma3oXucT
23.09.2009 19:27

Само тея 9000 фенове на Юнайтед може да са направили разликата...

sasedq
23.09.2009 18:15

chelsea28 вие добре искате да върнете на манчестър но дълбоко се съмнявам да биете барселона.Касмета ви помогна тази година да вкарате малко интрига в мачовете ...

dunavec__
23.09.2009 18:03

Къв реал ви гони бе деца, тия смешници ако минат 1/8 финал ще трябва банкет да вдигат... от 5 сезона е могат да прескочат това космическо препятствие за тях - ел дебилактикос! *smile*

gogo_1994
23.09.2009 18:01

единсвения отбор,който може да победи реал в шл е само юве,ако отпаднат да дават титлата на реал *smile*

chelsea28
23.09.2009 17:56

на полу финал искъм челси срещу барса а на финал искъм челси срещу ман юнайтед имаме какво да им връщаме на тези два отбора *devil*

dunavec__
23.09.2009 16:41

Ако щете ми вярвайте, даже си запишете отсега финала отново ще е Барса-Манчестър Ю! *wink*

crreal
23.09.2009 16:22

фен съм на реал но на финала почти сигърно ще е челси просто са невероятно постоянни и мисля че им доиде момента съперникът може и да е мадрид ное още рано да се каже дали този отбор ще се сработи ,много вероятно и барца ако запазят инерцията но все пак никои не трябва да отписва старата госпожа ,те могат да подхлъзнат фаворитите

Juventus_tifoz
23.09.2009 15:04

За мен единствения отбор на света е ЮВЕНТУС. Дано имат сили да стигнат по-далече в ШЛ и ако е възможно да я спечелят. Това зависи от отборите, с които ще се паднат и дали ще имат късмет. FORZA JUVE

bianconer85
23.09.2009 15:03

Ювентус е другия италиански отбор, който може да остави отпечатък от представянето си, а според мен е и отборът който най-успешно може да се справи срещу барса и Реал М. Проблем за нас ще бъде ако играем срещу Челси, Ливърпул и МанЮн. Според мен Интер може и да не излезе от групата си, но ако все пак Моуриньо ги класира, знаем докъде обикновено стигат силите им и затова не мога да ги отлича като сериозен претендент дори за полуфинал. Отбори като Севиля, Атлетико М, Байерн, Лион според жребия най-вероятно ще стигнат поне до 1/4 финали. И като заключение аз прогнозирам финал Челси - Ливърпул - ще поживеем и ще видим какво ще се случи до месец Май

bianconer85
23.09.2009 14:56

Аз също в тази анкета гласувах за английските отбори, въпреки че не съм им фен. Според мен Челси ще са поне на финал - този отбор последните години е може би най - стабилния и убедителен отбор в ШЛ, нито един път не е отпаднал защото е тотално надигран и повечето пъти просто късмета не е с лондончани. Отборът на Ливърпул също не е за подценяване, без значение формата в която се намира във вътрешното първенство, знаем че когато чуят химна на ШЛ те се преобразяват в различен отбор. МанЮн както някой беше написал тази година като, че ли ще е преходна, а Арсенал просто нямат манталитета на голям отбор. Барселона според мен ще си замине рано, защото е носител на трофея и всеки отбор излизащ срещу тях ще играе на макс, а очакванията които всички имат към барса може да им изиграят лоша шега. Колкото до Реал М, ключов ще е 1/8 финала им и ако го преодолеят според мен ще стигнат финала. Милан определено в момента са в криза, но отборът може да надделява с класата си срещу по-непретенциозните съперници а в пряката елиминация поне до 1/4 финал не вярвам да имат проблем.

beckham_07
23.09.2009 13:57

Как няма ние да сме зле!?Ти замисли ли се като написа Милан и Ювентус.Айде Юве как да е,мога някак си да си го представя.Ама Милан с тази сакат игра и липса на идея сигурно най-много до 1\4 финал ще стигнат.Те играят толкова зле последните години.Миналат година Арсенал добре ги опукаха в Италия.Англия и Испания ще са пак футболните отличници тази година!!!!!!!

lamers_pro
23.09.2009 13:46

Според мен вариантите са Реал Мадрид Барса Ливърпул Челси и Юнайтед! *wink*

XerX
23.09.2009 13:36

Chelsea - Real Madrid си мислех и аз като за финал, с оглед представянето на двата отбора до момента.

Gilardino1
23.09.2009 13:22

хахаха много сте зле..
италиански отбор ще я спечели и това ще е Милан или Ювентус *stop*

beckham_07
23.09.2009 12:48

Колкото и да обичам ЮНАЙТЕД,гледам реално на нещата и си мисля,че тази година ще е един вид преходна и може да се разминем без трофей(което няма да е огромна,но все пак ще е загуба).Ако играем финал за ШЛ ще е голямо постижение,дори и полуфинал.Все пак тази година Барса,Челси,Реал са основни претенденти.Ливърпул може би докъдето им стигнат силите и в зависимост каква е позицията им в шампионата.Байерн също много им текат лигите за тази титла.Ако трябва да посоча някой освен МАНЧЕСТЪР със сигурност това ще е Барселона.Те в момента играят всякаш миналата година не са спечелили нищо и сега са жадни за успехи.Предпочитам те да са първият отбор който да спечели Шампионската Лига 2-а поредни пъти,отколкото Реал да я вземат тази година!!!!!!!

nasran_chorbar
23.09.2009 12:45

Челси-Реал М. ще е финала,или поне той ще е най-интересен за гледане. Тази година залагам на тези 2 отбора,иначе съм фен на Юнайтед.

nvasev
23.09.2009 12:32

Струва ми се , че ще гледаме пак Челси и Манчестър Ю или на полу- или на финал *smile*