Берое завърши с равенство лагера си в Турция

19:43

Отборът на Берое постигна ново реми по време на зимния си подготвителен лагер в Турция. Старозагорци завършиха 1:1 с полския Заглембе Любин в последната си проверка в курорта Белек. Поляците откриха резултата в 14-та минута чрез Патрик Тушински, който реализира отблизо след центриране на Старжински.

Последваха добри минути за заралии, които имаха положения да изравнят чрез Мартин Камбуров и Алфредо Мартинс, но и двамата не намериха целта. През втората част Берое все пак стигна до изравнителния гол в 80-та минута, когато след подаване на влезлия като резерва Педро Еужениу след корнер Матеус Леони отбеляза с глава.

Така възпитаниците на Александър Томаш завършиха лагера си в Белек с три равенства и една загуба, след като преди това направиха ремита с румънския Астра Гюргево и унгарския Мезьокьовешд-Жори, и допуснаха поражение с 0:4 от азербайджанския Нефтчи Баку.