Байерн се измъчи у дома, Борусия с хикс без Рангелов

18:28
Байерн Мюнхен победи трудно Нюрнберг с 2:1 у дома в мач от поредния кръг на германската Бундеслига.

През първото полувреме голове на паднаха, а след почивката Ивица Олич откри за "баварците" в 55-а минута. Гостите обаче успяха да изравнят в 74-а. Белгийският защитник Даниел Ван Буйтен в 82-а минута донесе успеха на своите.

Хановер 96 и Борусия Дортмунд завършиха 1:1 в друг интересен мач от днес.

Нури Сахин откри за жълто-черните в 45-а минута, но домакините изравниха в 48-а. Българският нападател Димитър Рангелов изненадващо дори не бе включен в групата на Борусия.

Ето и останалите резултати от кръга:

Бохум – Майнц 05 2:3
Борусия Мюнхенгладбах – Хофенхайм 2:4
Щутгарт – Кьолн 0:2

arsenov
20.09.2009 15:22

TigerJK ами явно така правят вчера влизам в саита за да прочета за другите мачове нещо интересно и виздам това заглавие след като гледах мача и просто много дразни по добре да не пишат за мачове дет не гледат

TigerJK
20.09.2009 01:16

Арсенов няма смисъл да им се караш, в тоя сайт открай време слагат тъпи заглавия на темите и или ги крадат от други сайтове или просто виждат резултата в Лайфскор и пишат нещо *sick*

vinaver
19.09.2009 19:48

Е, все пак когато отбор като Байерн бие минимално срещу аутсайдер и то в последните минути дори и 10 гола да са изпуснали си е мака сега малко или много. *wink*

arsenov
19.09.2009 19:34

еи автора преди да пишеш статия гледаи мача или поне си направи труда да видиш статистика от мача кат удъри положения и т.н. измъчили се Байерн ахахахах те ги убиха буквално е приятел тия играха 7 човека в наказателното и 4 човека пред него