Галатасарай спъна Панатинайкос, Динамо излъга Щурм

22:16
Галатасарай победи Панатинайкос като гост с 3:1 в мач от Група F на Лига Европа.

Турският гранд откри резултата още в 5-а минута с гол на бившия футболист на Манчестър Сити Елано. Галатасарай стартира с ранен гол и втората част. В 47-а минута точен за 2:0 беше Милан Барош, а десет по късно Сариеги от домакините си вкара автогол. До края Панатинайкос стигна само до почетен гол, дело на Селпингидис в 78-а минута.

В другия мач от групата Динамо Букурещ победи като гост Щурм Грац с 1:0. Габриел Тамаш в 81-а минута бе автор на победния гол за румънците.