Юношите на пловдивското Локо загубиха от Долна Саксония

19:38
Юношите на target=\"_blank\" href=\"http: / /lokomotiv-plovdiv .winner .bg\"> href="http: / /lokomotiv-plovdiv .winner .bg /" target="_blank">Локомотив Пловдив < /a> < /a> , родени през 1993 година , загубиха злощастно с 1:2 приятелския двубой срещу сборен отбор на германската провинция Долна Саксония .
/>
/> Победният гол за гостите падна секунди преди последния съдийски сигнал . В състава на немския тим имаше шестима футболисти от шампиона на страната target=\"_blank\" href=\"http: / /wolfsburg .winner .bg\"> href="http: / /wolfsburg .winner .bg /" target="_blank">Волфсбург < /a> < /a> , четирима от target=\"_blank\" href=\"http: / /hannover .winner .bg\"> href="http: / /hannover .winner .bg /" target="_blank">Хановер 96 < /a> < /a> , трима от target=\"_blank\" href=\"http: / /vfl-osnabruck .winner .bg\"> href="http: / /vfl-osnabruck .winner .bg /" target="_blank">Оснабрюк < /a> < /a> и по един от Олденбург и target=\"_blank\" href=\"http: / /kickers-emden .winner .bg\">Кикерс Емден < /a> . За "черно-белите" , чийто треньор е Георги Славов , не игра един от най-добрите футболисти Аян Садъков-младши , който е контузен .
/>
/> Гостите откриха резултата в 20-а минута чрез Фисер . Десет минути по-късно малките "смърфчета“ възстановиха равенството след атрактивно попадение на Михайлов . Той получи извеждащ пас от Сабри и елегантно прехвърли вратаря Древес за 1:1 . В последната 80-а минута груба грешка в отбраната на Локомотив доведе до втория гол за Долна Саксония . Снажният нападател Хинц се промъкна между двойката централни бранители , изскочи сам срещу вратаря и с бомбен удар прати топката в долния десен ъгъл за крайното 1:2 .