Волфсбург започна блестящо приключението си в Шампионската лига

00:29
Шампионът на Германия Волфсбург победи ЦСКА Москва с 3:1 в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Това бе и първата среща в историята на "вълците" от основната схема на този турнир.

Нападателят Графите направи страхотен мач за Волфсбург и наниза хеттрик в мрежата на руските "армейци".  Острието на "вълците" откри резултата в 36-а минута, а пет минути по-късно Графите покачи на 2:0 от дузпа.

През второто полувреме възпитаниците на Хуанде Рамос се опитаха да променят развитието на срещата и Дзагоев върна един гол в 76-а минута. Руснаците се хвърлиха да изравняват резултата, но четири минути преди края Графите се измъкна от отбраната на ЦСКА и оформи своя хеттрик, правейки резултата 3:1.

Волфсбург - ЦСКА Москва 3:1

1:0 Графите 36-мин
2:0 Графите 41-мин (д)
2:1 Дзагоев 76-мин
3:1 Графите 86-мин