Звездният Реал се развихри срещу Цюрих

23:46
Реал Мадрид постигна победа срещу  Цюрих  с 5:2 като гост в мач от груповата фаза на Шампионската лига.

Роналдо откри резултата от фаул в 27-а минута, а седем минути по-късно Игуаин стреля, вратарят изби топката и от близо Раул отбеляза втори гол за "белия балет". Кака постоянно тормозеше швейцарската отбрана и на няколко пъти можеше да се запише сред голмайсторите. Точно преди почивката Гонзало Игуаин преодоля своя пазач и после без проблем матира Леони, правейки резултата класически.

През второто полувреме гостите се отпуснаха и дадоха инициативата на играчите на Цюрих. В продължение на само две минути в 64-а и 65-а швейцарците върнаха две попадения чрез Маргайраз и Аегертер, като първото попадение беше от дузпа.

Домакините се хвърлиха да изравняват в самия край и бяха наказани от Кристиано Роналдо и Гути, които в 89-а и 90-а минута матираха още два пъти безпомощния Леони. Така Реал Мадрид започна блестящо похода си към титлата в Шампионската лига през този сезон.

Цюрих:
Леони, Стахел, Тихинен, Рочат, Кох, Аегертер, Волантен, Оконкво, Маргайраз, Алешандре, Хасил

Реал Мадрид: Касияс, Албиол, Пепе, Арбелоа, Дренте, Ласана Диара, Шаби Алонсо, Кака, Роналдо, Раул, Игуаин

manutd_pz
17.09.2009 13:08

pe6obg123 : Братле ти си изключително тап човек, аз пиша от на брат ми регистрацията за това пише ман ютд, аз сам на 20 год и от както се помня сам фен на Реал М. Не ми пука в каква форма са и кои играчи играят там аз не сам фен на имена а на идеята Реал така че недеи да говори6 като незнае6.

clever
16.09.2009 21:45

Много се радвам,че Реал Мадрид победиха.Те са добър отбор и скоро се надявам след сработването да достигнат до финала на Шампионската лига, да вземат Примиерата и купата и да направят Требъл през този сезон.Барселона само може да гледа от далече,няма място вече в Испания.Гуардиола, се маха от барса,така че те са гола вода.
Честито на всички фенове на Белия Балет и успех в следващия кръг за Кралете.
Поздрави
clever

ivoarsenal
16.09.2009 15:29

Какво се е развихрил?Добре че вратарчето на Цюрих сбърка при двата гола от фаул на манекенчето лигльо та и той да се порадва на това ,че е вкарал гол!!!!!

pe6obg123
16.09.2009 15:10

не сам фен нито на барса нито на реал но истински фенове като manutd_pz са срам за отбора кажете ми защо феновете на реал смешници се овеличиха толкова след като взеха 2-3 играчи нали уж всички от вас бяха истински фенове на манафчестър сигурно през 2007 сте били фенове на милан от както се помните напълно сам съгласен с Sten4

Sten4
16.09.2009 14:47

Крисссстиано *sick* добре момченце ,ще се старая да пиша по-четливо, за да могат и малките деца да ме разбират!Ща е*а в многознакото ,педе*асче смотано *evil* ...manutd_pz каза -"Фен съм на Реал М" .Сигурно си фен и на М.Ю. откакто се помниш

manutd_pz
16.09.2009 14:36

Фен съм на Реал М ,не искам да споря ваобще с фенчета на Барса,само искам да кажа че Реал без да се напават си вкараха 5 гола . Да вярно е че това е Цюрих но все пак играта на Реал ми хареса, а и те са в период на сработване,сигурен сам че с времето ще стават все по добаи като колектив.А за това спора кой е по добър Роналдо или Меси , мисля 4е всеки фен на Реал си потдаржа Роналдо а др Меси така че няя смисъл да се спори. Поздрави на всички фенове на Реал Мадрид и честита победа дано да стигнем до финала на Бернабеу.

pe6obg123
16.09.2009 14:26

какво толкова се горещите всички като пове4е от половината сте от в4ера за реал някви 7 годишни които знаят само аналдо и аиде от реал

Crissstiano
16.09.2009 13:42

Sten4 разбирам да пишеш неграмотно и с грешки,ама поне да се разбира ве човек *joking*

Sten4
16.09.2009 13:35

danman каза -"а не някакъв си Меси". Неси кешеш така ли ?Колко си "голям" 14-15...

danman
16.09.2009 12:24

Barca_fen112 Нагло копеле и пишлеме си ти,злобарче гадно.И дааа Роналдо е номер едно,а не някакъв си Меси.Поне докато не му го признаят официално.Айде чао

danman
16.09.2009 12:21

Нагло копеле си ти.Колко гола е вкарал Меси?Ти се правиш на голям разбирач.Най-големите специалисти и звезди признават Роналдо за "най-добрия на планетата",а ти се правиш на светнат.И не съм пишлеме за твое сведение.Със злобари човек много трудно може да се разбере.И да фен съм на Манчестър Юнайтед.И не.Не съм фен на Реал,а на Роналдо и не казвам на черното бяло.

onzzy
16.09.2009 11:59

интересно какво ще кажат от УЕФА за тая дузпа

Barca_fen112
16.09.2009 10:45

danman ебахти наглото копеле си.Номер едно е Лионел Месси Аналдо фенче .С един гол в ШЛ нищо не узначава бе пишлеме малко МЕЕСИ Е КРАЛЯТ запомнете го.А и ти защо ми се стува ,че си поредния фен на United и по късно станал на Реал?? *devil* А иначе честита победа *stop*

danman
16.09.2009 09:45

Кристиано започна да прилича на себе си и влезе във форма.Лошото е че е изолиран и не му подават много,ако го правят ще вкарва често,но и така никак не е зле.Три мача-четири гола.Изобщо не е зле.Те букмейкарите знаят какво говорят.Кой е фаворитът,кой е номер едно? CR

plamen_titan
16.09.2009 03:19

Освен,че нямашедузпа за Цюрих,при 3 гола разлика е нормално да се отпуснеш.5 гола обаче показва класата на офанзивните футболисти на Реал

georgiqg
16.09.2009 00:30

Ако съдя по коментарите на "Karakondjuli" и "DarkChampions", май и двамата не са гледали мача. На повторенията много ясно си личи, че Касияс изобщо не докосва нападателя на Цюрих, а съдията свири дузпа и на всичкото отгоре вади жълт картон на Икер.

Jikata_RM
15.09.2009 23:57

Реал наистина не се напрягаха изобщо и си ги убиха както казва GodOfHatred. Иначе имам някво много странно чувство, че мача все едно беше уговорен за подобен резултат. Тоя вратар накрая се опита да допусне същият гол като при удара на Кристиано, 2 минути преди това. И гола на Гути беше див Не ме занимвайте, само чувсто е тва *joking*

GodOfHatred
15.09.2009 23:51

Тъпи рефери само с измислените си дузпи тоя как се гмурна само Касияс не го докосна даже.Иначе Реал без да се напрягат изобщо ги убиха.

Lollipopp
15.09.2009 23:39

добре че вратаря на домакините не е много вратар иначе тея Реал щях да го закъсат сериозно ...