Вижте евентуалните съперници на ЦСКА и Славия в 3-ия кръг на Лига Европа

18:42

ЦСКА-София ще се изправи срещу победителя от Стярнан (Исландия) и ФК Копенхаген (Дания) в третия квалификационен кръг на Лига Европа, ако преди това отстрани Адмира Вакер (Австрия), отреди жребият. Мачовете ще се играят на 9 и 16 август, като победителят от ЦСКА - Адмира Вакер ще бъде домакин в първия двубой.

Първата среща от втория кръг между ЦСКА и Адмира Вакер е в четвъртък (26 юли) от 20:00 часа на "Армията". Билетите за мача са в продажба. Реваншът ще се играе на 2 август от 20:00 часа на "Бундесщадион Зюдщат".

Славия пък гостува на Хайдук в четвъртък, а реваншът в Хърватия е след седмица. Ако "белите" елиминират опонента си, в следващия кръг ще спорят със cловенския Рудар или румънския Стяуа.