Валенсия се изравни с Барса и Реал в Примера

21:53
Валенсия победи Валядолид като гост с 4:2 в голово шоу от 2-я кръг на испанската Примера.

Давид Силва в 10-а минута изведе "прилепите" напред, но Наузет Алеман изравни в 31-а. Това не смути гостите и те отново поведоха в резултата с попадение на Давид Вия само 3 минути по-късно. Хуан Мата пък в 45-а покачи на 3:1.

През второто полувреме Вия с втория си гол в срещата направи резултата 4:1 в полза на Валенсия. Манучо 10 по-късно върна едно попадение за Валядолид и оформи крайното 2:4.

Успехът е втори за тима от "Местая" от началото на новия сезон. В първия кръг "прилепите" победиха Севиля с 2:0 и вече имат 6 точки, колкото Барселона и Реал Мадрид.