Ювентус взе втори римски скалп, вече е с три от три

23:40
Ювентус постигна изключително ценна победа като гост на Лацио с 2:0 в дербито от 3-я кръг в италианската Серия "А".

Първото полувреме завърши без голове, а след почивката Мартин Касерес откри за "старата госпожа". Уругвайският защитник, който се оказа ненужен в Барселона и подсили "бианконерите" през това лято, се разписа в 72-а минута. Второто попадение бе дело на Давид Трезеге в продължението на срещата.

Така футболистите на гранда от Торино взеха втория римски скалп през този сезон. В миналия кръг Юве победи Рома с 3:1 на "Олимпико".

Тимът на Чиро Ферера вече има 3 победи от 3 мача от началото на новото първенство.

В друг мач от кръга, игран по-рано днес, Милан продължи със слабото си представяне и завърши 0:0 като гост на Ливорно.