Челси с нова победа, Малуда герой в добавеното време

19:18
Челси продължи победния си ход в английската Висша лига, след като постигна нова победа, този път срещу Сток Сити с 2:1.

В типичния си непримирим стил момчетата на Карло Анчелоти стигнаха до успеха с два гола, паднали в допълнителното време на първата и втората част. "Сините" изоставаха в резултата, след като в 32-а минута централният бранител на "грънчарите" Абдулай Файе се възползва от грешка на Петър Чех и бранителите пред него, и с удар с глава откри резултата. В добавеното време на първата част Дидие Дрогба получи чудесен пас от Франк Лампард и след страхотен шут с левия крак изравни резултата.

През второто полувреме Челси определено бе по-добрият тим на "Британия Стейдиън" и логично стигна до победата. Флоран Малуда отбеляза в 92-а минута на мача и запази 100% актив на Карло Анчелоти като наставник на лондончани.

chelsea28
13.09.2009 22:36

аре млъквайте и духайте ве мишки челси си победи заслужено и тфа е

Lollipopp
13.09.2009 00:05

всички нещастни фенове на Ман.Юн. много яко си злобеят ... ама така ще е *joking* *party*

AriesBG
12.09.2009 22:59

Ето и малко статистика:Корнери 4-14 ,Удари към вратата 4-17, Удари във вратата 2-9 ,Фалове 13-11 ,Засади 2-1.Процентното владеене на топката в момента не мога да го дам, но който е гледал е видял за какво става въпрос.

Lollipopp
12.09.2009 22:40

прави са момчетата къде плюят по Челси ... много късмет им се събра ... обаче сега ще им кажа и нещо друго - късмета е с тези които могат *joking* а такива като Ман.Юн. много ясно че не разчитат на късмет , те разчитат на съдията ... ако разчитаха на късмета нямаше да постигат нищо , но след като разчитат на съдията много ясно че ще има победи и титли ... да Челси имат късмет срещу не чак толкова класните отбори , но за сметка на това тези които се имат за средно ниво и по високо падат от Челси като изгнили круши от дърво ... тази година ще е годината на Челси , Тотнъм и Ман.Сити ... а толкова големите "шампиони" Ман.Юн. ще трябва да се поборят малко за топ 4 ...

chelsea18
12.09.2009 22:39

Челси изпълниха около 15 корнера.Мисля че това е показателно за това кой е контролирал мача, за какъв късмет говорите......комплексари

AriesBG
12.09.2009 22:37

Освен това вижте точно в кои минути от добевеното време паднаха головете.Да са паднали в последната секунда бих се съгласил.На всеки мач си има продължение на времето, това си стана като нещо напълно нормално,особенно когато е и обосновано заради спиране на играта.

AriesBG
12.09.2009 22:31

Челси си победиха съвсем заслужено.Традиционно играещите много силно у дома Стоук имаха лош късмет ако въобще може да се говори за такъв в този мач.Контузиите на двама от основните им играчи ги принуди да се изтеглят в своята половина и да забъркат така нареченият "бетон" в защита ,надявайки се че ще могат да удържат равенството до края.Това че головете на Челси дойдоха в добавеното време е резултат на свирепия натиск на който бяха подложени Стоук Сити ,който е гледал мача мисля че няма как да си изкриви душата и да не признае превъзходството на сините...

red_devil_84
12.09.2009 22:28

абе ей смешници гледайте статистиката кат говорите за миналия сезон най мн победи в продалжението (за миналия сезон) имат ливерпул после 2ри са челси!!! Но този мач един гол поне ж продължение щялх да буда съгласен (при продалжения от 2-3 минути)но тук имаше два гола ж прод. 1 при 8 минутно втория при 5 !!Радвайте се тихо и не пишете

muso
12.09.2009 21:06

Спокойно, Челси не могат да разчитат, че всеки път ще им се усмихва късмета в продълженията. Скоро очаквам много издънки от този отбор *wink*

ceko_fan
12.09.2009 21:02

Миналта година Ман Унитед все биеха в края на мачовете и се кефехте а сега като другите отбори имат късмет ви е яд вие сами не си вервате

krisoBG
12.09.2009 21:00

Tuns много точен коментар .. Челси Форевър *smile*

Tuns
12.09.2009 20:29

Момчета, момчета, ясно е като бял ден, че ви е яд, защото съдбата най-после е с Челси, но хайде малко по-полека с коментарите. Челси играли слабо - ти кой мач си гледал? А и нека си припомним, че когато Манчестър биеше по подобен начин, такива като вас ( а може би и вие самите) казвахте, че не било късмет, ами класа. Аз в случая ще се възползвам от вашето умозрение и ще кажа - Челси не би с късмет, а с класа *wink*

lucky_79
12.09.2009 19:38

Скоро тоя късмет да бият все в добавеното време,ще свърши,ебати калитковците

Kaloian_90__
12.09.2009 19:31

даеба късметлииичетата ви даеба ,бахти гол в 93та мин с пълен късмет и то за 2ри път след мача с Хъл , ебахти късмета мн сте слаби и трагични,но този късмет ще приклиучи рано или късно

Resorter
12.09.2009 19:25

5/5 с много голяма доза късмет особено в този и мача срещу Хъл. Феновете на Челси сигурно се кефят, но не подценявайте останалите 3 Топ отбора.