Септември задълбочи кризата в Етър (видео)

22:05

Отборът на Септември София излъга Етър с 1:0 в първи кръг от група "Б" на втората осмица на Първа лига. Герой за домакините се превърна Борис Галчев, който отбеляза победното попадение в 39-ата минута.

Успехът е изключително важен за състава на Николай Митов, който е лидер в групата с 34 точки, тъй като почти сигурно гарантира едно от първите две места в групата. Тимът на "виолетовите" имаше инициативата през по-голямата част от мача, но отново не успя да запише победа под ръководството на Красимир Балъков. Бала има три равенства и четири поражение в първите си седем двубоя начело на родния му клуб.

"Болярите" останаха с 21 точки, като заемат последното място в групата, но изостават на 11 точки от втория Локомотив Пловдив.