Юве подчини Торо в "Дерби дела Моле" (видео)

15:45

Ювентус продължи с безгрешното си представяне в Серия А в последните седмици и победи Торино с 1:0 като гост в мач от 25-ия кръг на шампионата.

На "Стадио Олимпико Гранде Торино" единственото попадение в двубоя отбеляза Алекс Сандро в 33-та минута.

До края на двубоя изключително стабилната отбрана на Юве не сбърка и по този начин отборът продължава да няма допуснат гол в Серия А от началото на годината. Добра новина за шампионите е и фактът, че Пауло Дибала се завърна в игра.

Аржентинският национал замени Диего Коста в 66-та минута и игра четвърт час при завръщането си от контузия.

След този успех Ювентус има 65 точки и изостава с 1 от лидера Наполи, който днес победи СПАЛ 2013 с 1:0 като домакин.

Торино заема 9-та позиция в подреждането с актив от 36 точки.