ЦСКА завърши контролите с победа (видео)

15:18

ЦСКА София победи Царско село с 2:1 в последната си контрола по време на подготовката. Двубоят се игра на стадион "Българска армия".

Гостите поведоха с гол на Светослав Диков в 33-та минута, но червените обърнаха след попадения на Фернандо Каранга в 52-та и Жан Бланко в 76-та минута.

Шестима футболисти на ЦСКА пропуснаха мача - Рубен Пинто е трайно контузен, Кристиян Малинов продължава да се възстановява от травмата си, Кирил Десподов, Станислав Манолев и Слави Петров получиха почивка, а Радослав Живков е болен.

Всички останали получиха игрови минути в последната приятелска среща преди старта на пролетния полусезон. Следващата събота - 17 февруари, ЦСКА гостува на Верея в Стара Загора. Двубоят ще се играе на "Трейс арена" и ще започне в 15:00 часа.

ЦСКА - Царско село 2:1

Стартов състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски (к), 5. Николай Бодуров, 23. Александър Дюлгеров, 16. Раул Лое, 20. Тиаго Родригес, 10. Роланд Алберг, 17. Енрике Рафаел, 18. Александър Георгиев, 9. Фернандо Каранг

Резерви: 12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 25. Александър Барт, 26. Валентин Антов, 29. Никола Борисов, 24. Божидар Чуканов, 7. Жан Бланко

Стартов състав на Царско село: 12. Филип Димитров (в), 6. Марио Петков, 10. Георги Хашев, 4. Тейнур Марем, 11. Димитър Райчев, 9. Антонио Георгиев, 17. Реян Даскалов (к), 18. Георги Минчев, 8. Павел Петков, 14. Божидар Кацаров, 5. Светослав Диков

Резерви: 1. Павел Здравков (в), 2. Георги Радев, 3. Мартин Димов, 19. Галин Минков, 16. Димитър Петков, 21. Георги Коруджиев, 7. Георги Нетов, 15. Китан Василев

Старши треньор: Веселин Великов