Хюстън не даде шансове на Юта за 14-ата си поредна победа

09:18

Отборът на Хюстън Рокетс записа 14-ия си пореден успех в НБА, побеждавайки Юта Джаз със 120:99 у дома. "Ракетите" решиха спора в последната четвърт, в която разбиха съперника си със 41:15 за радост на 18 000 зрители в зала "Тойота Сентър".

Ерик Гордън отбеляза 33 точки, Джеймс Хардън - 26, Клинт Капела - 24, а на Крис Пол не му достигна малко за трипъл-дабъл - 18 т., 10 асистенции и 9 борби. За "джазмените" Родни Хууд вкара 26 точки.

Оклахома Сити Тъндър надви трудно Денвър Нъгетс с 95:94 на свой терен. Звездата на домакините Ръсел Уестбрук допринесе за победата с 38 точки. "Гръмотевиците" спечелиха първата четвърт с 32:18, но преди последната четвърт губеха мача със 70:76 и им се наложи да правят обрат в последния момент, но се справиха със задачата си.