Мидтиланд шокира \"гражданите\" насред Англия

08:46
Отборът на Манчестър Сити, в който както знаете играят българите Мартин Петров и Валери Божинов започна с фалстарт своето участие в УЕФА Къп, позволявайки на датския Мидтиланд да го победи насред Манчестър с 1:0.

Мартин изигра пълни 90 минути, докато Валери влезе в 53-та минута, но и това не спаси тимът на Марк Хюз от загуба. Малшанса преследваше английския отбор, след като на 2 пъти топката среща и гредите зад вратаря Хайнце. Вторият път това стори Мартин при изпълнение на свободен удар. Голът за скандинавците отбеляза Дани Олсен в началото на срещата.