ЦСКА се измъчи, но успя да надвие Славия (видео)

19:28

Отборът на ЦСКА се върна на победния път в първенството, след като се наложи минимално над Славия с 1:0. Единственият гол в срещата вкара Тиаго Родригес, който в 24-ата минута се оказа на точното място и отблизо вкара топката, която бе отбита от вратаря на Славия Антониос Стергиакис след удар на Фернандо Каранга.

В края на мача ЦСКА предимно се отбраняваше и успя да опази вратата си суха, прекъсвайки серия от три поредни равенства, но с неособено убедителна игра, заради което малка част от феновете освирка любимците си.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Лудогорец, който има две точки повече от червените и утре може да увеличи преднината си при положителен резултат от дербито с Левски.

ЦСКА - Славия 1:0

1:0 Тиаго Родригес '23