ЦСКА вкара 5 на Хебър

14:50

ЦСКА записаха трета поредна победа в Зоналната група за родените през 2001/02 година юноши. Армейците, водени от Сашо Борисов, надвиха Хебър (Пазарджик) с 5:1. Двубоят се игра на изкуствения терен в комплекс "Царско село".

Червените започнаха да атакуват от първата минута и пропуснаха няколко отлични възможности да открият резултата. Това се случи в 26-та минута, когато Марио Попов беше точен от пряк свободен удар. В добавеното време на първата част гостите изравниха.

През второто полувреме ЦСКА продължи да бъде по-активният отбор на терена и създаде още редица положения, но топката така и не попадаше във вратата на Хебър. В 60-та минута Михаил Ангелов се разписа за 2:1, а десет по-късно Марио Попов отбеляза второто си попадение в мача. В 71-та минута той оформи хеттрика си, а за 5:1 се разписа Николай Митов с дебютния си гол за ЦСКА.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Чепинец във Велинград. Двубоят е на 1 октомври от 11:30 часа.

ЦСКА - Хебър 5:1
Голмайстори: Марио Попов (3), Михаил Ангелов, Николай Митов

Състав на ЦСКА: Майкъл Георгиев (в) (к), Марио Николов, Марио Гуглин, Димитър Жабов, Георги Юруков, Митко Митков, Атанас Няголов, Георги Тафраджиев, Стефан Димитров, Михаил Ангелов, Марио Попов
Резерви: Илия Шаламанов (в), Виктор Гицов, Николай Митов, Митко Русанов, Алекс Нинов
Старши треньор: Сашо Борисов