Дибала заби хеттрик в стотния си мач за Юве (видео)

16:21

Отборът на Ювентус победи Сасуоло с 3:1 като гост в мач от 4-ия кръг на Серия А и запази 100-процентовия си точков актив от началото на сезона.

На "Стадио Чита дел Триколоре" офанзивният халф на "бианконерите" Пауло Дибала изигра своя мач номер 100 за "бианконерите" и го отбеляза по най-добрия възможен начин - реализирайки хеттрик. Аржентинският национал откри резултата в 16-та минута и удвои преднината на шампионите четири минути след почивката. Матео Политано върна надеждите на домакините в 51-та минута, но Дибала подпечата успеха на Юве в 63-та минута.

Тимът на Масимилиано Алегри води в класирането на Серия А с 12 точки, колкото има и отборът на Интер. Сасуоло е точно над зоната на изпадащите със само една точка в актива си.

Sassuolo 1 - 3 Juventus 17/09/2017 All Goals... by juniorrosenfeld