Гълъбинов вкара на Юве, но неговият Дженоа допусна обрат от 2:0 (видео)

21:53

Дженоа с Андрей Гълъбинов в състава си загуби като домакин от Ювентус с 2:4 в мач от 2-ия кръг на италианската Серия "А".

Хеттрик за шампионите от Торино реализира аржентинската звезда Паоло Дибала ('14, '45', '92), а още един гол за успеха на Старата госпожа добави Хуан Куадрадо в 62-ата минута.

Иначе грифоните започнаха мача много силно и излязоха напред в резултата още в 1-ата минута, когато Миралем Пянич си отбеляза автогол. Малко по-късно домакините получиха право да изпълнят дузпа, която бе реализирана именно от Гълъбинов. Впоследствие обаче бианконерите се разиграха и обърнаха развоя на двубоя.

Така Юве оглавява еднолично временното класиране с пълен актив от 6 точки, докато Дженоа заема 13-а позиция с 1.

Genoa vs Juventus 2-4 All Goals & Highlights... by denysenathan