Берба: Българи сме, можем да изненадаме всички

22:45
Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов бе в добро настроение след разгрома, който България нанесе над Черна гора с 4:1 в световна квалификация за Мондила 2010.  Берба заяви, че се надява нашите да успеят и да изненадат световния шампион Италия в Торино след три дни.

"Дано спечелим и следващия мач, никой не го очаква, но ние сме българи и сме доказвали, че можем да изненадаме и най-големите във футбола", коментира Димитър Бербатов.

"Радвам се, че вкарах, но и 10 мача да не отбележа, това не ми влияе, не съм на 18 години", допълни капитанът на България.