ПСЖ продължава с победите в Лига 1 (видео)

10:20

Пари Сен Жермен записа четвъртата си поредна победа от началото на сезона във френската Лига 1. На своя „Парк де Пренс“ тимът на Унай Емери надви с класическото 3:0 Сент Етиен.

Единсон Кавани откри за домакините още в 20-ата минута след точно изпълнение на дузпа, отсъдена за нарушение именно срещу него. В 51-ата минута капитанът на парижани Тиаго Мота удвои аванса на своя тим, засичайки подаване на Маркиньос.

Крайното 3:0 в полза на ПСЖ оформи Кавани с втория си гол в мача в 89-ата минута. Уругвайският нападател получи отлично центриране отляво от Тома Мюние и с триково изпълнение изпрати топката във вратата на гостите.

След успеха столичани запазиха 100-процентовия си актив – 4 победи от 4 мача – 12 точки и голова разлика 14:2. Сент Етиен пък инкасира първо поражение за сезона, което ги остави на третата позиция с 9 пункта.

PSG vs Saint-Etienne 3-0 All Goals & Highlights... by Goalshoot