Интер надви Челси в Сингапур, нерадзурите си вкараха автогол от центъра (видео)

18:35

Алваро Мората изигра първия си мач за Челси като титуляр, но "сините" загубиха от Интер с 1:2 в среща от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп, играна в Сингапур.

"Нерадзурите" поведоха в резултата точно преди почивката, когато реферът отсъди спорна дузпа за намеса на Сесар Аспиликуета срещу Стеван Йоветич. Вратарят на Челси Тибо Куртоа отрази удара от бялата точка на Йоветич, но черногорският национал не сбърка при добавката.

През втората част трансферната цел на Манчестър Юнайтед Иван Перишич вкара втори гол за Интер след добра контраатака. Най-любопитният момент в двубоя дойде в 74-та минута, когато Джефри Кондогбия си отбеляза странен автогол, прехвърляйки вратаря Даниеле Падели от далечно разстояние при опит да върне топката назад.