Байерн надви Челси в голов трилър (видео)

16:36

Новото попълнение на Челси в атака Алваро Мората записа неофициалния си дебют за шампионите на Премиършип в контролата с Байерн Мюнхен в Сингапур, която обаче англичаните загубиха с 2:3.

Испанецът се появи като смяна за последния половин час и асистира за единия гол на своя отбор, като действаше като лято крило. Мачът беше част от турнира “Интернешънъл чемпиънс къп”.

Германците дръпнаха с 3:0 още до 26-ата минута чрез Рафиня и две попадения на Томас Мюлер. В края на първото полувреме Маркос Алонсо намали на 1:3. Пет минути преди края Миши Батшуай върна още едно попадение, но това беше всичко.

ЧЕЛСИ - БАЙЕРН МЮНХЕН 2:3

0:1 Рафиня (6)
0:2 Мюлер (12)
0:3 Мюлер (26)
1:3 Алонсо (45)
2:3 Батшуай (85)

ЧЕЛСИ: Куртоа, Аспиликуета, Кристенсен, Кейхил, Моузес, Канте, Фабрегас, Алонсо, Вилиан, Бога, Батшуай

(след почивката влязоха: Луиш, Мората, Томори, Едуардо, Бейкър, Пашалич)

БАЙЕРН МЮНХЕН: Щарке, Рафиня, Мартинес, Хумелс, Фрийдъл, Санчес, Толисо, Хамес, Мюлер, Рибери, Левандовски

(след почивката влязоха: Фрюхтъл, Коман, Ф. Гьотце, Пантович, Винтцхаймер, Дорш)