Локо Пловдив отстъпи на Царско село в четвъртата си контрола

08:36

Представителният тим на Локомотив Пловдив допусна поражение в 4-та си контрола от предсезонната си подготовка. "Черно-белите" отстъпиха на Царско село с 2:3. Головете за Локомотив реализираха Мартин Камбуров и Веселин Марчев. Срещата се игра в спортен комплекс Царско село в София.

Двубоят по минути:

1' Начало на мача. Срещата започна с минута мълчание в памет на Аян Садъков
8' ГОЛ за Локомотив! Извеждащо подаване от ляво на Бедиме намери Камбуров, който от малък ъгъл вкара за 0:1
18' Равностойна игра, съпътствана с няколко нарушения, извършени от играчи в червено-бяло
21' Далечен изстрел за домакините излиза в аут
30' Нов далечен удар за Царско село, Илко Пиргов с хубава намеса избива в корнер
39' Гол за Царско село. Центриране от ляво бе засечено от играч на домакините в долния десен ъгъл на Пиргов за 1:1
42' ГОЛ за Локомотив! Подаване на Камбуров изведе Марчев в наказателното поле и той с прецизен удар вкара за 1:2
45' Гол за Царско село. Крумов направи фаул в наказателното поле и рефера отсъди дузпа, която бе реализирана за 2:2
45' Край на първото полувреме

46' Начало на второто полувреме
55' Комбинация между Бакалов и Марчев завърши с удар на втория, но вратаря на Царско село успя да избие с мъка
65' Няколко поредни центрирания пред вратата на Царско село, но до по-сериозна опасност не се стигна
82' Гол за Царско село. Неразчетено връщане към Пиргов облагодетелства играч на домакините, който напредна и попаде на свой съотборник. Последва удар и гол за 3:2
85' Велковски открадна една топка в предни позиции, напредна и стреля, но встрани от целта
90' Край на мача

Стартовия състав за първото полувреме: Пиргов, Крумов, Николов, Марков, Бедиме, Йевтоски, Серджо, Марчев, Мартинович, Кики, Камбуров

Стартовия състав за второто полувреме: Пиргов, Исуф, Везалов, Николов, Янъков, Велковски, Серджо (60' Траянов), Янко Ангелов, Бакалов, Марчев (60' Умарбаев), Мартинович (72' Филип Колев)