БНТ 1 ще предава пряко квалификацията България - Черна Гора

13:07
На 5 септември националният ни отбор на България посреща на свой терен тима на Черна гора в мач от световните квалификации, който БНТ 1 ще предава пряко.

Спортното студио преди мача започва в 20.00 часа, където гост ще бъде Стефан Орманджиев. Срещата, която започва в 20.30 часа ще коментират Никола Ибришимов от БНТ в компанията на гост коментатор бившият национален вратар Пламен Николов.

Преди година България започна с равенство 2:2 срещу Черна гора в световните квалификации за Мондиал 2010. Тогава в Подгорица попаденията за българите бяха реализирани от Стилиян Петров и Станислав Ангелов, а за домакините от Мирко Вучинич и Стеван Йоветич.

Сега според Станимир Стоилов мачът с Черна гора е изключително важен, защото изходът от него ще определи дали ще се върнем в борбата за челните места или безвъзвратно ще загубим надеждите си за участие на световното първенство в ЮАР.